1 серпня відбулось засідання обласної конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

За результатами засідання було підтримано 10 проектів, які отримають фінансування з обласного бюджету. Серед них і реконструкція прибережної зони орнітологічного заказника місцевого значення «Тростянецький» у Тростянці.

Тож, масштабна реконструкція парку у Тростянці продовжується!

Відзначимо, що реконструкція центральної площі та селищного парку розпочалася в 2016 році. Парк не бачив ремонту та оновлення вже кілька десятиліть. Спільними зусиллями народного депутата України Миколи Кучера, голови селищної ради Людмили Червонецької та громади вдалося минулого року відкрити новий парк для відвідування та відпочинку тростянчан і гостей селища.

Кошти на реконструкцію частини парку та центральної площі перед ним виділяли з державного, обласного та місцевого бюджетів. Так, за зверненням народного депутата Миколи Кучера до Уряду левову частку грошей було виділено з державного бюджету — 4 млн. грн. З обласного бюджету виділили 650 тисяч гривень.

Також були залучені кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на озеленення Тростянця, створення фіто-кліматичних зон, а ще було профінансовано будівництво мережі каналізації.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.