Нарешті 7 Вінницький апеляційний суд поставив фінальну крапку в цьому «театрі абсурду» тих, хто програв, але не міг достойно прийняти поразку та нехтував волевиявленням більшості виборців.

Без жодної зафіксованої скарги чи порушення, було все одно подано 2 абсурдні позови, один взагалі про відміну результатів виборів, потім вже про відміну фінального протоколу, та перерахунок на 2 тульчинських дільницях, де теж не було зафіксовано жодного порушення, але було невідомо від кого і звідки відео, де жінка кидала 2 бюлетні в урну. Як потім на відео вона ж і пояснила, що голосувала за себе і за чоловіка. Цими «позовами» та апеляціями опоненти (бо до позовів Пращука на його сторону виступили у підтримці та об’єднались проти мене ще інші «справжні» чоловіки-кандидати Івасько, Тітов, Мельник) та сподівалися перекреслити волю людей своїми амбіціями і забаганками.

Суди ці горе-опоненти з тріском програли, останню апеляцію тільки-но теж відхилено.

Хочу їм сказати, – агонія починається з брехні, брехнею і закінчується!

Ми живемо зараз у буремні часи і стоїмо перед багатьма викликами – війна на сході, економічні проблеми, відсутність робочих місць, низькі пенсії, відверте політиканство та популізм. Але попри ці перепитії та труднощі, я впевнена, що наш округ та країна буде мати прекрасне майбутнє, не менш славне, ніж його історія та його люди.

Дякую, друзі за підтримку, попереду багато спільних справ та роботи!

https://www.facebook.com/122808534525608/posts/1575635479242899?s=639710229&sfns=mo

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.