Шаргородський район – один із найбагатодітніших у нашій області.

56,5 тис. мешканців, або майже 20 тисяч сімей. Близько 700 з них – багатодітні, в яких виховується майже 2600 дітей. І саме тут, а саме у с. Ярове, був створений у 2011 році Наталею та Олексієм Стрільчуками будинок сімейного типу.

Сім’я Наталії та Олексія Стрільчуків із с. Ярове опікується дітьми, що опинились у важких сімейних обставинах. Історія їх будинку сімейного типу почалась у травні 2011 року з великого горя, що трапилося з власною дитиною. Пані Наталя, у відповідь на трагічні життєві обставини, звернулася до районної служби у справах дітей, із заявою про створення прийомної сім’ї на базі її невеликої родини. І в цьому ж місяці до родини пані Наталії було влаштовано троє дітей-сиріт. Жінка, яка виховувала двоє власних дітей стала мамою уже п’ятьох. 

З часом Наталя, разом з чоловіком Олексієм, і далі розширили свою родину і створили дитячий будинок сімейного типу. Тепер в родині виховується 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нещодавно, на їх запрошення у них в гостях побувала Лариса Білозір.

Знаючи, що найбільш потрібний для діток – одяг, адже речі швидко зношуються, а нові коштують дорого, передала новенькі речі малечі: піжами, курточки, пуховики, светри, костюми, взуття. Все це знадобиться діткам уже восени.

Важливо сказати, що нині родина Стрільчуків проводить ремонт свого будинку, де мешкають дітки, тому їм потрібна допомога у вигляді будівельних матеріалів, адже роботи ще чимало, потрібно облаштувати ще частину будинку, щоб розширити житлову площу для комфортного перебування малечі.

“Радісно стає на душі, коли бачиш, що діти нарешті знайшли батьківське плече та материнську любов” – зазначає на своїй сторінці у фейсбук Лариса Білозір. 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.