Вчора Лариса Білозір відвідала Центр дозвілля для людей похилого віку у Тростянці та передала підопічним частину гуманітарної допомоги у вигляді памперсів, спецодягу та постіль, про які вони просили.

У 2016 році Лариса Білозір спільно з народним депутатом Микола Кучер і Фонд Східна Європа створили Центр дозвілля для людей похилого віку на базі Територіального центру соціального обслуговування, який за цей час став для тростянчан місцем, де самотні люди можуть спілкуватись, займатись улюбленою справою, брати участь у роботі численних гуртків, а також опановувати нові навички.

Проект реалізовувався біля 2 місяців. Зараз секції з комп’ютерного навчання, рукоділля та літератури відвідує пів сотні людей! І це дійсно дуже здібні люди, з активною життєвою позицією, які є активними учасниками культурного та соціального життя району.

Тут облаштували 5 кімнат, де надаватимуться послуги юриста, лікаря, соціальних працівників, перукаря та швачки. Крім того, створені клуби за інтересами, а саме: комп’ютерний, літературний та гурток з рукоділля. До організації роботу гуртків залучають волонтерів, які попередньо пройдуть відповідне навчання.

Дуже важливо, що створені умови для розвитку людей похилого віку, які вражають результатами: тут проводяться благодійні виставки з петриківського розпису, ляльок мотанок, свою роботу учасники презентують навіть в power-point, реєструються в соцмережах та створюють свої e-mail. І, що вражає, що всі є дуже здібними і дуже швидко вчаться. Тому відкриття таких центрів дозвілля – це прояв нашої поваги до старшого покоління, до їх мудрості та досвіду!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.