Цього тижня депутат Вінницької обласної ради та голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір перебуває на окрузі в Тростянці, де сьогодні відбулася чергова 23 сесія Тростянецької районної ради.

На порядок денний було винесено 6 питань. Надважливим як для Лариси Білозір, так і для батьків та педагогічних колективів були питання ліквідації Ободівськоі СЗШ I-II ступенів, про реорганізації Козинецькоі СЗШ та Великостратіївської школи.

Перед сесією Лариса Білозір відвідала кожну громаду, а також побувала в Козинецькій школі. Ця школа будувалася ще за ініціативи Миколи Кучера, коли він очолював управління в Тростянецькому районі.

“Переконалась, що закривати таку добротну, гарну школу зі всіма умовами для якісної освіти, де навчається 42 дитини та молодим колективом, дуже ініціативною та дієвою директоркою просто не можна” – коментує на своїй сторінці у фейсбук Лариса Білозір.

Так само проти закриття шкіл виступили батьки дітей, що навчаються у цих школах. Лариса Білозір переконана, що  потрібно створити умови для підвозу дітей (тим паче, що за сприяння Миколи Кучера було виділено 2 млн. грн на дорогу Верхівка-Тростянець) та забезпечити підвіз новим автобусом, а вже потім приймати рішення про реорганізацію.

Тому було прийняте вірне рішення зняти ці питання з порядку денного, тим паче коли фінансування цих шкіл передбачено до кінця 2018 року. Далі, як зазначає Лариса Білозір,  необхідно віднайти кошти до кінця навчального року, паралельно створивши всі умови у разі реорганізації для дітей.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.