В Олександрівці на Тростянеччині Лариса Білозір провела черговий особистий прийом громадян.

Цього разу Лариса Миколаївна поспілкувалась з головою громади Тетяною Ясенчук з приводу модернізації вуличного освітлення сіл Олександрівка та Демківка. Цей проект-переможець минулорічного обласного конкурсу проектів, який депутат підтримала своїм співфінансуванням. Також у попередні роки Лариса Миколаївна разом із своєю командою допомогла із заміною даху будинку культури – загальною вартістю робіт біля 600 тис. грн.

Також під час зустрічі обговорили із завідуючими двох ДНЗ Лесею Богатко та Галиною Максименк, які прийшли на прийом, поточний стан справ та потреби дошкільних навчальних закладів. Приємно було чути, що кількість діток у місцевих ДНЗ потроху збільшується, адже минулоріч в Олександрівському садочку ми встановили ігровий майданчик.

Крім того, Лариса Білозір зустрілась з головою місцевої Спілки ліквідаторів аварії на ЧАЕС Олександром Деремлюгою. Під час зустрічі узгодили поїздку чорнобильців з Тростянеччини до тульчинського музею пам’яті, в річницю трагедії. 24 квітня буде організована екскурсія для ліквідаторів з різних районів області до Тульчина, де вони зможуть ознайомитись з експозицією унікального музею створеного такими ж ліквідаторами.

Олександрівка – село, яке входить до депутатського округу Лариси Білозір. Щоразу депутат всіляко сприяє та допомагає сільській раді в умовах обмежених ресурсів залучати додаткові ресурси для розвитку. Адже довіра та підтримка – запорука успіху.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.