Хтось може сказати: яка різниця — жінка чи чоловік у вищому представницькому за законодавчому органі України? Аби був професіонал. Ні, різниця є. Жінки більше за чоловіків перебувають у соціальній сфері.

І якщо говорити саме про це, то в Україні вона є пріоритетною: а це і проблема освіти, охорони здоров`я, ліквідації бідності, й проблеми екології та демографії, зрештою, а ще, проблема Миру, ? що зараз вкрай актуальна для нашої держави. В країнах Європи останнім часом міністрами оборони назначають саме жінок: у Великобританії, Франція, Нідерландах, Чехії, Іспанії, Німеччині і, навіть, в консервативній Японії.

Дослідження показують чим більше жінок при владі, тим менша ступінь корупції.
Жінки більш відповідальні, соціальноорієнтовані, завжди готові до компромісів і чоловіки це визнають, навіть кажуть: приходьте і наводьте лад в країні!

Однак, Незважаючи на десятиріччя зусиль, спрямованих на ліквідацію дискримінації, низький рівень жіночої політичної участі триває. За останні 10 років зростання жінок у парламентах світу склало лише 6,5%, і тепер показують, що зараз жінки мають 23% місць. Ми потребуємо 4 десятиріччя, щоб подолати гендерні розбіжності у парламентах та 270 років для досягнення гендерної рівності.

Проблеми залишаються з квотами, жінки-кандидати будуть в нижній частині списку.
Але маємо надію, що все-таки в цьому парламенті все ж таки збільшиться кількість жінок-депутаток, яким не байдужа доля нашої країни та наших дітей!

До нової Ради може потрапити рекордна кількість жінок: які партії підтримали рівність?

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.