По 15 округу ОВК передало дані, а ЦВК підрахувало нарешті 100% протоколів тільки вчора пізно ввечері і це був останній округ серед 8 на Вінниччині, де було визначено мене, як переможця перегонів.

Друзі, сьогодні хочу просто подякувати всім вам за спільну роботу, за спільні справи, за співпрацю та підтримку. Ми ЗРОБИЛИ дуже класну кампанію – позитивну – без жодного чорного піару та бруду – ми разом з вами глибоко розуміли наші проблеми в освіті, медицині, культурі, місцевому самоврядуванні, але зосередилися не на голому критиканстві, а на конкретних справах та підходах до вирішення непростих питань.

Разом з вами за останній рік ми реалізували більше сотні розвиткових проектів і впевнена реалізуємо ще більше.
Як бачите, разом можливо в непрості часи знаходити можливості для розвитку як важко б не було.

На нашому 15 округу у межах своєї громадської діяльності всюди намагаюся відгукнутися на прохання людей, допомогти чим є сили, вирішити якісь проблемні питання. За період своєї діяльності я разом з громадами та людьми зробила чимало добрих справ. Однак, на жаль, навіть із моєю активною позицією, я розуміла, що цього не достатньо і це не допоможе системно змінити стан справ у країні.

Моїх зусиль як громадського діяча було не достатньо, допоки не запрацює економіка, допоки державна політика не зважатиме на інтереси людей.

Однак цю можливість дає політика, саме тому я йду в парламент і дякую кожному небайдужому громадянину, який підтримав мене на виборах.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.