Ці святкові вихідні провели на Луганщині разом з військовими Гайсинського гарнізону.

Це наша чергова поїздка до уже майже рідних армійців 59-ї Бригади. Багатьох вже знаєш поіменно, маєш їх телефони, спілкуєшся з родинами. Мабуть, саме тому вже після першої своєї поїздки зрозуміла, що ще неодноразово сюди повернуся.

Чергова передача з Вінниччини для них, як ковток свіжого повітря, відчуття ніби рідні навідались до них. Більше 3 тон різноманітних продуктів: м’ясо, набори для приготування куті та олів’є, здоба. І, звичайно, виконали особливе замовлення військових – привезли домашню квашену капусту. У процесі приготування якої була задіяна вся наша родина, наквасили аж 300 кг. Також передали такі потрібні армійцям генератор, акумулятор та кошти на запчастини для машин.

До збору допомоги долучилась також Верхівська громада, її мешканці дружно зібрали продовольство для верхівських хлопців. Також дякуємо всім небайдужим великим та маленьким жителям Вінниччини, які допомагають військовослужбовцям на передовій, вони відчувають постійно вашу підтримку.

Дуже складно було сидіти у ці святкові новорічні дні вдома, коли тут наші земляки відстоюють мир. Їдучи у зону військових дій у якийсь момент зрозуміла, що найважливіше в цій країні відбувається саме тут…

Із офіційної сторінки Лариси Білозір у Facebook

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.