Ще одна перемога студентства та влади Вінницької області!

Під час урочистостей з нагоди відзначення 60-річчя співробітництва двох регіонів Вінниччини та Сьвєнтокшиського воєводства (Республіка Польща) було підписано спільну Декларацію підтримки діяльності молоді обох регіонів.

Це закріпить та дасть поштовх розвитку нових відносин на молодіжному рівні, адже вже налагоджено регулярний обмін студентами, викладачами, проведення спільних лекцій та інтернет-навчань, зустрічей, колоквіумів. Дана декларація покликана налагодити спільний навчальний процес, науково-викладацьку роботи та обмін студентами наших регіонів.

Зокрема, у сфері освіти вже діє угода про співробітництво між Університетом ім. Яна Кохановського та Вінницьким торговельно-економічним інститутом Київського національного торговельно-економічного університету; чимало студентів з Вінницької області навчається у партнерському регіоні, 60 студентів з Вінниччини отримують стипендію мера міста Кельце у розмірі 500 злотих протягом 9 місяців навчання. Обов’язковою умовою отримання стипендії для студента є стаціонарне навчання у вищих навчальних закладах м. Кельце і випуск із середніх та вищих навчальних закладів Вінниці, як міста-побратима.

“Переповнює гордість за нашу молодь-Студентська Рада Вінниччини. Бажаю реальної двосторонньої продуктивної співпраці та успіхів. Ми віримо у вас!” – підтримує молодь Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.