Всі дороги ведуть до школи.

Громада Вапнярської ОТГ відзначила День працівників освіти запальним концертом за участю місцевих творчих колективів, співаків та танцюристів. А гостем свята став ансамбль “Фанфари Купали”. На запрошення Лариси Білозір вони привітали педагогів об’єднаної громади з прийдешнім професійним святом запальним концертом.

Разом з головою Вапнярської громади Олександром Горенюком, Лариса Білозір подякувала освітянам зі їх самовіддану працю.

“Ми всі, колись були учнями, і цього дня завжди пригадуємо тих, хто у шкільні роки вкладав у нас зерно розумного та вічного. Виховання та знання – головні риси, які формує у молоді школа. А вчитель стає для нас взірцем для наслідування, хоча і самі педагоги працюючи з дітьми не втрачають з роками той юнацький запал та енергію для постійного саморозвитку та вдосконалення.

У своїй роботі зажди прагну приділяти важливу роль галузі освіти. Нещодавно завершився ремонт даху приміщення початкової школи у Вапнярській ЗОШ №1 у рамках проекту, де наша громадська організація «Життя та розвиток громад», яку я очолюю, стала співфінансистом і підтримала його реалізацію фінансово. Попереду ще багато роботи, але спільними зусиллями генеруючи та консолідуючи вміння та можливості можна досягнути бажаного успіху” – розповідає Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.