В Мурованих Курилівцях громада району вітала педагогів напередодні їх професійного свята.

Традиційно у цей день за сумлінну працю кращі з кращих педагогів району були нагороджені Почесними грамотами обласного та районного рівнів, які вручив голова районної державної адміністрації Сергій Ладан.

Як завжди працівники культури Мурованокуриловеччини влаштували незабутній концерт в подарунок для педагогів. Вітала вчителів, на моє запрошення, також заслужена артистка України, солістка оркестру академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії, скрипалька Майя Онищук. Виступ артистки справив незабуті враження на усіх присутніх.

Лариса Білозір також сумлінно працює на розвиток освітньої галузі і цьогоріч в Мурованокуриловецькому районі громадська організація “Життя та розвиток громад”, яку вона очолює, допомогла з написанням, співфінансуванням і реалізацією 20 проектів, значна частина яких безпосередньо стосувалася закладів освіти. Мова йде не лише про ремонти класів та шкіл, а й встановлення ігрових майданчиків, які знаходяться на території освітніх закладів.

Зокрема, у рамках обласного конкурсу у с.Вищеольчедаїв реалізують проект “Нова школа – насамперед комфорт та тепло”, у с.Лучинець “Дитячий майданчик – дітям”, а в с.Котюжани “Комфорт і затишок вже є, а про тепло потрібно дбати”. У всіх цих проектах ми виступили співфінанситом і надали реальний фінансовий ресурс для їх втілення.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.