Напередодні у селі Джурин Шаргордського району Лариса Білозір відвідала урочистості з нагоди Дня села.

Велика громада святкує день народження села разом із Храмовим святом у день свята Різдва Пресвятої Богордиці. Також цього дня своє 50-річчя святкував Будинок культури, де у найбільшому залі села зібрались мешканці, щоб відзначити головне свято громади.

“Часто проїжджаю через Джурин і він мені нагадує про мою малу батьківщину на Тростянеччині, де я народилась і росла. Також громади рідних мені сіл Летківки, Ободівки поєднує з Джурином спільна історія роду Сабанських, адже тут колись був маєток цієї родини” – розповідає Лариса Білозір.

Сьогодні громада Джурина впевнено націлена на успіх та розвиток. Сільська голова Валентина Яковишена разом з громадою активна у реалізації проектів і залученні грантових коштів. За підтримки Лариси Білозір тут невдовзі буде облаштовано освітлення по центральній вулиці на 350 тис. грн. та встановлений новий опалювальний котел у дитячому садочку за 50 тис. грн.. Здійснений частковий ремонт даху Будинку культури. А в майбутньому, за підтримки районної влади та нашої, як сподівається Лариса Миколаївна, буде проведено також ремонт палат у місцевій лікарні. 

Майбутнє Джурина це його діти: тут у школі навчається близько 300 учнів, близько 100 діток відвідують дитячий садочок. Тож депутат подарувала колективу та учням школи мобільний комплект звукопідсилюючої апаратури. Вміємо працювати, вміємо і гарно відпочивати! Дякую усім: учителям, вихователям, лікарям, працівникам комунальних служб, місцевому бізнесу та аграріям за їх любов до рідного села. Нехай громада живе, розвивається і впевнено дивиться у майбутнє. Бажаю миру та добробуту у кожній родині та нашій Україні.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.