?Діалог. Порозуміння. Дія – матриця, яка лежить в основі будь-яких змін. І якщо прибрати щось із цих пунктів, досягнення результату вже буде проблематичним. ?

✍️Місцеве самоврядування – основа держави. Саме громади – фундамент, який утримує усю її вертикаль. І голос громад потрібно чути, дослухатись і діяти разом, особливо, в умовах децентралізаційних процесів.

?За час роботи в парламенті я вже маю більше 20 звернень та запитів до уряду та міністерств стосовно вирішення проблем саме місцевого самоврядування. Це і колективні, та індивідуальні депутатські звернення.

✔️Із основного:
➡️Вдалось “зламати” позицію урядовців, щодо акцизного податку, який вже з наступного року мали б забрати у громад. Це 7 мільярдів гривень надходжень до місцевих бюджетів. Вибороли!

➡️Постійне оббивання порогів кабінету прем’єр-міністра та міністерства фінансів, стосовно відновлення фінансування проєктів ДФРР. Повернули!

➡️Постійні звернення щодо відновлення надходження коштів субвенції для розвитку територій. Боремось!

‼️Більше того, я особисто, разом з колегами з групи «За майбутнє», подала зміни до проєкту державного бюджету на 2020 рік на яких наполягала саме Асоціація міст України, читайте, – громади! Частина з них враховані при доопрацюванні головного кошторису країни до другого читання!

?На своєму окрузі я постійно комунікую з очільниками громад, і добре знаю про нагальні питання.

Працюємо разом для якісного результату.??????

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.