Наша громадська організація “Життя та розвиток громад” – уп’яте відзначили, як одних з кращих благодійників країни в рамках національного конкурсу “Благодійна Україна”. Дякую всім нашим друзям причетним до добрих справ, хто разом з нами постійно стає «агентами змін на селі».

Для нашої команди ця відзнака це ще одне нагадування, про те, що ми на вірному шляху бо працюємо разом, щоб допомагати та підтримувати тих, хто цього потребує. Це щоденна та кропітка робота цілої команди небайдужих людей. Позаду уже сотні реалізованих ініціатив та проєктів і з кожним разом їх масштаб стає все більшим.

?І навіть зараз ми з спільно з ГО “Життя та розвиток громад” започаткували Програму мікрогрантів для створення безпечного та функціонального освітнього середовище для дітей у навчальних закладах шкільної та позашкільної освіти в громадах округу. Готуємо школи до нового навчального року. Невдовзі вже будуть оголошені проекти-переможці, що будуть втілені за нашої підтримки. https://www.facebook.com/larysabilozir/posts/812731246022528

Дякую моїй команді та всім небайдужим і причетним до добрих справ. Зробимо разом більше!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.