Допомагаємо і просимо допомогу у всіх небайдужих!

Сашка Дозорця з Шаргорода вже прооперував Борис Тодуров Официальная страница, фактично врятувавши йому життя, коли надії вже не було. Однак, попереду важке лікування та боротьба за життя, тому просимо будь-якої допомоги, як молитвою так і фінансової підтримки родини Дозорець!
https://www.facebook.com/100001778231388/posts/2274579202611332?s=639710229&sfns=mo

Валентина Маркевич (Valentyna Markevych)
Дорогі друзі! Дякую вам за допомогу! Але зараз дуже прошу про підтримку, сім’ї Дозорець Саші потрібна допомога! Ви знаєте про важку хронічну ниркову недостатність! Йому постійно потрібен був гемодіаліз! Після того, як ми поставили його в чергу для пересадки нирки від нерідного донора, у нього стався абсцес аорти і ендокардит, стався септичний стан з тромбуванням судин легенів! Ніхто не хотів братися за операцію і тільки лікар зі світовим ім’ям Borys Todurov знаючи про важкість і можливі наслідки врятував хлопчика!

У суботу Сашу прооперувала бригада лікарів Інституту серця – його рятують і кожен день борються за його життя! Завдяки Борису Михайловичу Тодурову він живий! Великий обсяг операції з заміною аортального клапана, з видаленням тромбів і абсцесу аорти – операція пройшла успішно, але попереду ще довгий шлях, все ускладнюється постійним гемодіалізом. Прошу всіх про допомогу родині Дозорець! Не залиште їх одних! Якби не Borys Todurov – навіть боюся уявити, що було б сьогодні – допоможіть Саші Дозорець! Реквізити 4149 4991 2070 3127 Дозорець Юля

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.