На минулому тижні ми проголосували зміни до бюджету, згіднл яких додаткові кошти будуть виділені на дороги державного го значення ще в цьому році (+15 млрд. грн.), на субсидії ЖКХ (+12 млрд. грн.), доплати лікарям, які борються з ковід (+2 млрд.), на діяльність Збройних сил України (5,7 млрд.), на соціально-економічний розвиток та Велике Будівництво (4 млрд.)

Тому на зустрічі з очільником Укравтодора обговорили можливості фінансування ще в цьому році доріг держзначення на окрузі, всі які вже мають ПКД та запущені чи завершені тендери будуть в пріоритеті, також будуть виділені кошти на ПКД тих Т-шок, які потребуть ремонту, це зокрема дорога на Городківку, через Шаргород та на Бабчинці (Т-02-18, яка маю протяжність 123 км., потребує 3,5 млрд. грн.)!

Також очільник Укравтодора та міністра інфраструктури запевнили, що буде завершені всі роботи по Р-08 (Немирів-Ямпіль) та міст Ямпіль-Косуець.

Будуть зроблені ще в цьому році, всі з’їзди до домогосподарств жителів с. Вапнярки, Комаргород, Томашпіль, Яришівка, Гнатків, Маяки
.
Всі ці звернення від людей та голів громад по зазначеним питанням округу передала разом з депутатськими зверненнями.

Буду тримати руку на пульсі!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.