На фото нижче – результат, коли політична доцільність стала вище інтересів людей. ?

✍️Все почалось з призупинення урядом фінансування заходів соціально-економічного розвитку регіонів та так званої постанови 500-р, мовляв, для перевірки доцільності використання цих коштів. У цьому переліку з-поміж кількох тисяч об’єктів, опинились також кошти на роботи з ремонту даху спортивної зали будівлі Рожнятівської загальноосвітньої школи Томашпільського району Вінницької області, який повністю було зруйновано внаслідок негоди ще 2 липня. Для відновлення покрівлі їм було розподілено субвенцію у розмірі 300 тис. грн., однак через зупинення фінансування, зупинились також усі роботи. Вдалось облаштувати лише гідробар’єр, але це не радує ситуацію і коштів ніде взяти. Ситуація патова.

?З настанням холодів волога просочується в приміщення, стіни чорніють і покриваються грибком, температура в залі +5 градусів. Спортивна зала сільської школи фактично руйнується на очах. ??

?Від вересня я направляю звернення до Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів, заявляла про цю ситуацію з трибуни парламенту та в ефірі телевізійних шоу. Не чують…

?Тож поки в будинку Уряду думають про політичну доцільність та вирішують чи віддати громадам кошти, що їм належать, у Рожнятівці з болем спостерігають, як їх сільська школа, колектив та учні стали заручником красивих заяв та необдуманих вчинків далеко у Києві.

Сумно… ?Але рук не опускаємо. Боремось! ???????

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.