Екологічний день в ПАРЄ!
Ключовою тематикою пленарної середи Парламентської Асамблеї Ради Європи будуть питання захисту навколишнього середовища, зміни клімату та прав людини на безпечне, здорове та стійке довкілля.
Розглянемо сім звітів, які охоплюють дії Ради Європи щодо закріплення права людей на здорове довкілля та боротьбу зі зміною клімату.
На порядку денному проблеми боротьби з нерівністю у праві на безпечне, здорове та чисте довкілля, питання клімату та міграції, а також те, як політика може сприяти захисту навколишнього середовища.
Окремою темою обговорення будуть зміни до кримінальної та цивільної відповідальності задля посилення верховенства права в сфері екології.
Рада Європи мусить продемонструвати чітку позицію і стратегічне бачення майбутнього та вдосконалити законодавство задля посилення захисту навколишнього середовища, що вкрай необхідне в епоху системних екологічних загроз для нинішнього і майбутніх поколінь.
Вдосконалення національного законодавства країн-членів Ради Європи стане адекватною відповіддю в контексті реагування на швидке погіршення стану навколишнього середовища, втрати біорізноманіття, загрози кліматичної кризи, які безпосередньо впливають на здоров’я, гідність та життя людей.
Українська делегації у ПАРЄ активно бере участь у розгляді всіх 7 звітів та підтримає екологічні резолюції, які, впевнена, мають зробити наш світ трохи кращим!???

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.