Фестиваль народної творчості “Кроковеє колесо” ім.К.Широцького зібрав сьогодні громади Тульчинщини на чудове свято українських традицій.

Присвячений дню народження видатного громадського діяча, педагога, історика, краєзнавця, мистецтвознавця Костя Широцького фестиваль вкотре поряд зі святковим настроєм дарує гостям виставку скарбів народної творчості, збережених в музеях сільських громад.

До речі, завдяки нашій спільній з громадою роботі вдалось цьогоріч відкрити музей видатного землякам – це проект обласного конкурсу, який наша ГО “Життя та розвиток громад” підтримала своїм співфінансування. Також при нашій підтримці вдалось відремонтувати та облаштувати клас нової української школи. Цьогоріч громада реалізує проект “Новий освітній простір – перший крок до успішного навчання” на загальну суму більше 300 тис. грн., також за нашої підтримки.

Але найголовніший подарунок для громади – новозбудований інвестором водогін. Буквально мрія, яка здійснилась, вартістю 3 млн. грн.

Приємно бачити плоди нашої спільної роботи з громадою, бізнесом та місцевою владою. Працюємо на розвиток наших сіл далі!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.