Цими вихідними пролунав вже другий фестиваль “Skyline” на Бершадщині.

Цьогоріч навіть злива у перший день свята не завадила весело та драйвово провести фестиваль, адже “Skyline” – це унікальна атмосфера, яка поєднує різні музичні стилі, колорит та цікаві розваги для будь-якого віку і вподобань.

https://lh3.googleusercontent.com/bszAoi2F4-RCRPobggSx4vddK67ZIWpUvKzYYS80JaSFVUaXGFBMjl2HV5rdzRTRfavzKut3Qm6xNUrMO_BM5cfy4RzkwK2Pu92j_-1P1JGYgsfjqGY86fRxMoCYPyk5xYi5_JaQ6jgt7m6X1YOaGdjdf-N_LHYagDdt4eiF4mm6nkHMy7IT2HxaS0NybMEKaRcmA1TjDoscLJogpjlLFKPKJMPt_UVh5Whpe6OBCjY7-X-XJ0P9OiiScIZJfLg74N880EVgL2FUH2D7oEFMfNTJV10gUgUaOAGAAZ49usUaZSzHt9Im9727z_iI0mSAWtjsMQU_l95aXzDiUEDtvvx0cU_8-cgV3kh8uOfY1msfqhrlp7AMWKumxur2THlXPw2xKUmQ6QYm6AvV8kuvzd8KT_kjkiQaSGjFViKDJs6BhbWktOSLh3kE-vuzJjdDSiAlMjk9ucWuGGPVbVdP9T_equjsVXWXTKWmtZGQ8ULBWSsEtYr0N0ljklGULQ5zhhPWGnmSFdx077EdGbH4e7VNcrLhcJ_uPG3JDAinzh2dz33BbYl6qpibepsPqvM8jJSWQO4S5cWwAFZUE8zsCu4QZmtP_116eIoDSTQ=w960-h640-no
Еко-фестиваль у Бершаді “SKYLINE”

Торік, коли тільки створювався цей фест, задум був зробити саме молодіжний та альтернативний захід для молоді регіону, підтримати їх та дати поштовх для розвитку та самореалізації. Саме тоді молодь звернулась до народного депутата України Миколи Кучера та нашої громадської організації з ініціативою й пропозицією підтримати та організувати фестиваль такого спрямування.

SKYLINE
Еко-фестиваль у Бершаді “SKYLINE”

Тоді ми підтримали ініціативу молоді і от вже два роки поспіль фестиваль радує не тільки жителів усього Бершадського району, а й сусідніх сіл.

SKYLINE
Еко-фестиваль у Бершаді “SKYLINE”

А вже цього року вирішили зробити його більш сімейним, щоб було цікаво і дорослому поколінню, запросили гурт “Лісапетний батальйон”. Також, включили в програму тематичний ярмарок, де громади Бершадщини представляли свої традиційні кулінарні страви, а також була організована дитяча локація з програмами і розвагами, виставка лялькового театру та різноманітні фотозони.

SKYLINE
Еко-фестиваль у Бершаді “SKYLINE”

Хедлайнером заходу став український рок-гурт з Хмельницького “Мотор’ролла”. Також на сцені фестивалю виступали музиканти з Луцька “Фіолет”, гурти “CLOUDLESS” та “Арлетт”, рокери з Горлівки “Fontaliza”, колектив з Львівщини “PTASHKIN” – вокаліст гурту Михайло Панчишин. До речі, хлопець у 19-річному віці прийшов на шоу “Х-фактор”, щоб висловити свої почуття після розставання з дівчиною. І переміг!

SKYLINE
Еко-фестиваль у Бершаді “SKYLINE”

Тож, навіть незважаючи на зливу враження в усіх гостей фестивалю залишилися добрі, а це свідчить про те, що свято вдалося!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.