⚡️Ситуація, яка поставила, без перебільшення, ледь не усіх з ніг на голову потроху нормалізується. Реалізація проєктів Державного фонду регіонального розвитку у громадах відновиться.

?Що сталось?

Новий Уряд у середині версеня призупинив фінансування проєктів ДФРР в громадах, бо хотів розібратися, наскільки ефективно ці кошти використовуються на місцях. Як відомо, на 2019 рік у держбюджеті на ДФРР передбачено 7,67 млрд. грн. У липні цього року Кабмін затвердив перелік з 707 проектів, які фінансуватимуться з ДФРР на загальну суму 6,96 млрд. грн.

?Реакція громад:

Зрозуміло, що така ситуація позитиву на місцях не додала. На окрузі, яким я опікуюсь, на паузу були поставлені два таких проєкти – реконструкція території поблизу Палацу Потоцьких у Тульчині, та реконструкція приміщення Чернівецької ЗОШ №2. І на момент зупинки фінансування, роботи вже тривали. Загалом на Вінниччині таких 12 проєктів.

Я, реагуючи на звернення громад, оголошувала про цю проблему на брифінгу у Верховній Раді та направляла депутатський запит на Міністерство фінансів, аби звернути увагу урядовців та виправити таку ситуацію. Адже багато робіт залежить від погодних умов.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.