Муровані Курилівці – черговий з 9 районів, де цього тижня відбувся Форум “Кроки до розвитку громад”.

Зразу ж відзначу, що приклад роботи громад Мурованокуриловецького району у 2018 році по написанню проектів на обласний конкурс – показовий. Чесно скажу, що минулорічний Форум “Кроки до розвитку громад”, який ми провели, багато хто сприймав скептично. Мовляв, поговорять і забудуть. Але підсумкові результати нашої співпраці з громадами говорять самі за себе.

Завдяки чіткій комунікації з громадами, допомозі по написанню та наданню співфінансування вдалось збільшити кількість реалізованих проектів в районі усього за рік майже у 4,5 разів: з 4 проектів – у 2017 році, до 18 – минулоріч. З обласного бюджету залучено майже у 5 разів більше коштів – 1,3 млн. грн, прости 270 тис. грн у 2017 році. Крім того, додатково громади залучили ще 4,6 млн. грн від партнерів, серед яких наша ГО «Життя та розвиток громад».

Це ще раз доводить, що в наших громадах є запит на якісні зміни та пошук шляхів вирішення нагальних проблем. Головне – підтримувати такі починання та допомогти на цьому шляху. Ми готові до такої співпраці. Працюємо далі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.