Екватор робочого тижня почався у Томашполі, де сьогодні відбувся черговий Форум «Кроки до розвитку громад».

Разом з командою лекторів Андрієм Кавунцем – головою ГО “Ресурсно-інформаційний центр розвитку громад “Громади Вінниччини”, Іваном Магдичем – начальником відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА, Павлом Третьяковим – регіональним представником Українського центру культурних досліджень у м. Вінниця, радником міністра культури України з питань децентралізації, заслуженим діячем мистецтв України, Людмилою Нецкін – головою правління ГО “Гармонія”, провели навчання представників громад Томашпілького району.

Наша співпраця з томашпільчанами минулоріч була плідною – реалізовано 10 проектів, з яких 2 – стосуються благоустрою населених пунктів, 4 – енергозбереження та ремонту, 3 – освітлення вулиць, 1 – спортивної інфраструктури. Загалом наша ГО «Життя та розвиток громад», яку я очолюю, виступила співфінансистом у 94 проектах на Вінниччині, на більш ніж 1 млн. грн.

В центрі нашої уваги – людина. Це просте правило також покладено в основу обласного конкурсу проектів. Спільними зусиллями ми покращуємо життя кожного мешканця громад.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.