Гарні новини для молоді та всіх жителів Вапнярська територіальна громада! Будуть виділені кошти на покращення спортивних, освітніх та адміністративних послуг в громаді!
Рада, що нині мені вдається знаходити ефективні шляхи вирішення робочих питань на окрузі. Особливо це стосується покращення інфраструктури в громадах. До прикладу, нині у Вапнярці ми поряд з іншими проєктами розвиваємо і спортивний сегмент: цьогоріч після відкриття нового поля вартістю 2,5 млн. грн для міні-футболу (https://cutt.ly/ETeKIdj), тепер встановлюємо перший в громаді скейт-парк! Вдячна моєму колезі Максиму Березіну, уродженцю Вапнярки, який підтримав нашу ідею і також спрямував з депутатської субвенції 400 тис. грн на встановлення скейт-парку, поряд із залученими мною 600 тис. грн.
Крім того, я, як голова підкомітету Верховна Рада України, підтримую розвиток сучасної межі Центрів надання адміністративних послуг у всіх громадах округу, зокрема і у Вапнярці, де зараз активно відбувається реконструкція приміщення для нового ЦНАПу. Для цього нам вдалось залучити більше 2,8 млн. грн., з платників податків для реалізації амбітного проєкту.
Ще одне, нарешті, після двох невдалих тендерів, маємо остаточний результат проведених торгів, щодо відбору підрядника для ремонту багатостраждальної дороги у межах селища Вапнярка! Спільне українсько-німецьке підприємство Група Компаній “Автострада” у наступному році візьметься за ремонт. Вартість робіт – 85 700 000 млн. грн. (https://cutt.ly/HRVqOPW). А зараз цей же підрядник вже здійснює ремонт відрізку Т-02-33 Вапнярка – Крижопіль – Піщанка – контрольно-пропускний пункт «Загнитків» від Високого у бік Крижополя. Загальна сума – 261 млн. грн. Дякую міністру інфраструктури Олександру Кубракову, що постійно дослухається до моїх звернень, щодо пріоритетності ремонту найскладніших відрізків.
У підсумку – залучено 4,5 млн. грн у період 2020-2021 роки.
? 500 тис. грн – заміна віконних та дверних блоків у будівлі ЗОШ № 1 ім. І. Д. Черняховського;
? 1 млн. грн – нове будівництво скейт-парку в межах стадіону “Локомотив”
?30 тис. грн – придбання меблів та побутової техніки для комунальної установи “Центр надання соціальних послуг”
?50 тис. грн – придбання обладнання для харчоблоку в Вапнярський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
?80 тис. грн – придбання меблів для їдальні у Вапнярську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 ім. І.Д. Черняховського
?20 тис. грн – придбання обладнання для харчоблоку в Марківську філію І-ІІ ступеню
?2,8 млн. грн – реконструкція і обладнання та меблі у ЦНАП

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.