Нещодавно громадська організація «Життя та розвиток громад», яку очолює Лариса Білозір, отримала від міжнародних партнерів допомогу у вигляді візків та крісел-каталок для людей з інвалідністю, засобів гігієни, постільної білизни, медичного спецодягу, ортопедичних матраців для лікарняних ліжок, ходунків, крісел для купання й гігієни для маломобільних верств населення та інше.

Зараз триває розподіл та передача необхідного обладнання згідно звернень для медичних установ. Зокрема допомогу вже отримали Центри первинної медико-санітарної допомоги та районні лікарні вторинного рівня, територіальні центри по догляду за самотніми громадянами в Тульчині та Тростянці, також – тульчинська комунальна установа «Промінь надії» і ортопедичний дитячий санаторій в Тульчині та інші. Робота триває!

“Ми постійно залучаємо кошти через грантові проекти та завдяки співпраці з соціально відповідальним бізнесом. Це дозволяє громадській організації опікуватися питаннями розвитку територіальних громад Вінниччини та шукати шляхи їх вирішення. Також на ряду з цим ми співпрацюємо і з міжнародними фондами по залученню різних форм гуманітарної допомоги різного напрямку. Адже наша місія сприяти соціальному та економічному розвитку регіону, мобілізуючи та концентруючи ресурси для реальних позитивних змін у громадах” – коментує роботу громадської організації Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.