Майже 4 тисячі вінниччан стали учасниками соціальної ініціативи “Лікар у село”.

За доволі короткий час – від липня, коли стартувалиі виїзні прийоми, – спеціалісти побували у 59 населених пунктах різних районів Вінниччини.

ГО “Життя та розвиток громад” на чолі з Ларисою Білозір реагує на усі звернення громад і йде у невеличкі віддалені села, формує склад спеціалістів враховуючи побажання та прагне акцентувати увагу усіх на важливості періодичного обстеження свого стану здоров’я. Адже відомо, що вчасна діагностика – запорука успіху в лікуванні.

Цього тижня, після цілої низки звернень соціальна ініціатива Лариси Білозір побувала у Тульчині. І хоч, містечко має добре оснащену лікарню та фахових спеціалістів, все ж на прийом до вінницьких офтальмологів клініки Центр зрения Оптимал прийшли обстежитись більше 337 тульчинів та мешканців прилеглих населених пунктів. Багато хто спеціально приїхав на обстеження. Це ще раз доводить важливість та необхідність такої роботи для людей. У ці вихідні, як завжди проводяться медприйоми у інших населених пунктах за зверненням жителів сіл.

ІНІЦІАТИВА ТРИВАЄ.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.