43 громади в 5 районах Вінниччини вже відвідали лікарі у рамках нашої ініціативи «Лікар у село».

У вихідні виїзні прийоми лікарів відбулися у Джурині Шаргородського району, та Гонтівці Чернівецького району, також лікарі навідались до мешканців села Капустяни на Тростянеччині. Щоразу на прийомах велелюдно, адже мешканці громад раді кожній можливості поспілкуватися та пройти обстеження у лікаря. Більшість пацієнтів – пенсіонери, тому дістатись в районний центр до лікарні їм важко.

Спеціалісти, які відвідують громади, можуть різнитись, адже ми тісно комунікуємо з очільниками громад, медичним персоналом місцевих ФАПів та амбулаторій, в приміщенні яких відбувається прийом, і вже на основі їх рекомендацій та побажань, за можливості, формуємо склад лікарської бригади.

Загальна кількість обстежених громадян вже перетнула цифру у 2,5 тис. осіб. Але ініціатива триватиме і далі, адже цікавість до неї з боку громад зростає.
Фото із нещодавніх наших прийомів в Бабчинцях та Березівці Чернівецького району.

2 Відповів(ла)

  1. Владислав

    На мою думку, якби кожен депутат так думав про людей, як Лариса Миколаївна, нам усім би легше жилося. Така ініціатива дійсно важлива для жителів маленьких сіл, особливо пенсіонерів. Багато з них плюють на своє здоров’я лише через те, що їм важко добиратися до медичних закладів. Або ж ці заклади взагалі відсутні. Сумно, що хороших людей депутатів все ж таки менше, усім би лише набити власні кармани. А вам, Ларисо Миколаївно, щиро дякуємо від усього серця!

  2. Анна

    Класно, що тепер мої батьки, дідусь та бабуся мають змогу пройти обстеження. Дуже переймалася цим питанням, а везти до Киева усіх (я зараз саме тут проживаю), достатньо важко. Тепер вони мають змогу пройти основні обстеження та на основі результатів вже розуміти, який стан здоров’я. Просто якби наші законодавці та інші причетні до влади розуміли, що не усі можуть сісти на авто та поїхати у столицю, вони б щось і робили для людей. А так… Сумно..хоч хтось старається зробити життя простішим для нас. А саме сумне, що на мед. огляд мають право абсолютно усі, але не всі можуть цим правом свористуватися.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.