У кожного з нас є своя мрія, і вона підштовхує до рішучих дій – ставити перед собою мету і досягати її.

Хочу поділитися історією про здійснення бажання Максима Смоляка з Тульчина, який має важку форму ДЦП – великого фаната Макса Барських. Після того, як нам вдалось передати зірці листа та подарунок від Максимки, відомий співак спеціально записав для свого фана відеозвернення і запросив на свій концерт.

Ми познайомились з Максимкою минулого року у Центр соціально – психологічної реабілітації “Промінь надії “ в Тульчині, під час організованого нами кулінарного майстер-класу для вихованців закладу. Тоді його батьки і розповіли про мрію хлопця. Як виявилось, він великий фанат популярного українського співака Макса Барських. І як будь-який шанувальник, Максим, мріє про зустріч зі своїм кумиром. У його колекції журнали та плакати з портретами співака якими завішана кімната і навіть на одязі присутні фото Макса Барських. Хлопець з допомогою батьків написав листа співку та підготував невеличкий подарунок, і дуже сподівався, що його кумир прочитає цього листа…

Мені, дякуючи Олені Мозговій та друзям, вдалось передати Барскому лист та подарунок від шанувальника з Тульчина.

Днями знову зустрілась з Максимкою Смоляком та вихованцями центру в новій інклюзивній світловій сенсорній кімнаті, до створення якої наша громадська організація долучилась цього року, і привезла відеозвістку від української суперзірки. Ця мить була найбільш хвилююча для всіх. В такі моменти розумієш, що здійснивши, можливо, і маленьку, але все ж важливу для когось мрію, ми робимо цей світ хоч і трішечки, але добрішим.

У кожного з нас є своя мрія, і вона підштовхує до рішучих дій – ставити перед собою мету і досягати її. Хочу поділитися історією про здійснення бажання Максима Смоляка з Тульчина, який має важку форму ДЦП – великого фаната Макса Барських. Після того, як нам вдалось передати зірці листа та подарунок від Максимки, відомий співак спеціально записав для свого фана відеозвернення і запросив на свій концерт.Ми познайомились з Максимкою минулого року у Центр соціально – психологічної реабілітації "Промінь надії " в Тульчині, під час організованого нами кулінарного майстер-класу для вихованців закладу. Тоді його батьки і розповіли про мрію хлопця. Як виявилось, він великий фанат популярного українського співака Макса Барських. І як будь-який шанувальник, Максим, мріє про зустріч зі своїм кумиром. У його колекції журнали та плакати з портретами співака якими завішана кімната і навіть на одязі присутні фото Макса Барських. Хлопець з допомогою батьків написав листа співку та підготував невеличкий подарунок, і дуже сподівався, що його кумир прочитає цього листа… Мені, дякуючи Олені Мозговій та друзям, вдалось передати Барскому лист та подарунок від шанувальника з Тульчина.Днями знову зустрілась з Максимкою Смоляком та вихованцями центру в новій інклюзивній світловій сенсорній кімнаті, до створення якої наша громадська організація долучилась цього року, і привезла відеозвістку від української суперзірки. Ця мить була найбільш хвилююча для всіх. В такі моменти розумієш, що здійснивши, можливо, і маленьку, але все ж важливу для когось мрію, ми робимо цей світ хоч і трішечки, але добрішим.

Gepostet von Лариса Білозір am Dienstag, 12. März 2019

Із офіційної сторінки Лариси Білозір у Facebook

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.