Карантинні обмеження знову нас зібрали в ZOOM.

Карантинні обмеження знову нас зібрали в ZOOM.

Карантинні обмеження знову нас зібрали в ZOOM. Сьогодні наш Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування, як і решта в парламенті, зібрався на своє чергове засідання в режимі відеоконференції.?
?Серед розглянутих питань порядку денного ми з колегами рекомендували призначити позачергових виборів Коровинського сільського голови Роменського району Сумської області.
А також підтримали включення до порядку денного сьомої сесії з урахуванням усіх правок та пропозицій законопроєкту №5875 про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону “Про всеукраїнський референдум”
?Але найбільш жваве обговорення викликав розгляд законопроєкт №6369 про запобігання та протидію загрозам національній безпеці України у сфері громадянства, щоб був поданий президентом.
‼️Наш комітет не є головним, щодо розгляду цього законопроєкту, але від того дискусій було не менше.
Він має повністю змінити правила у цій сфері. До речі, це вже третя спроба в історії України, коли президент намагається врегулювати це питання. Але цього разу підхід принципово інший – не заборонити мати кілька паспортів, а дозволити це.
Але дискусія розгорнулась навколо іншого, чи справді на часі зараз це питання!? Геополітичні процеси диктують нам інший порядок денний. Ми маємо бачити перспективу подальшого розвитку подій у разі ухвалення таких важливих для країни рішень, і чи не будуть вони використані ворогом проти нас самих .
Наприклад, чи можемо ми заперечити, що законопроєкт про громадянство, де чітко не визначається поняття країни-агресора, може бути однією з ланок по імплементації Мінських угод? Мабуть, ні. Тож однозначно він потребує доопрацювання.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.