ЦВК зареєструвало Ларису Білозір кандидатом у народні депутати.

16 червня депутат Вінницької обласної ради, голова ГО “Життя та розвиток громад” подала документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом у народні депутати України на парламентських виборах, що мають відбутися 21 липня. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Лариса Білозір балотується у 15-му мажоритарному окрузі, що охоплює Шаргородський, Тульчинський, Томашпільський, Чернівецький та Мурованокуриловецький районі. 19 червня ЦВК зареєструвало її кандидатом у народні депутати.

«Моя процедура реєстрації кандидатом у народні депутати від 15 виборчого округу пройдена, посвідчення отримано, статус офіційно підтверджено. Вперше йду до Верховної Ради. Зараз варто було б сказати, що тепер попереду виборча кампанія та багато роботи, але… Кількість завдань на цей місяць – ніщо у порівнянні з тим, що ми разом вже зробили за ці роки. Ми наполегливо працювали, щоб втілити у життя найбільш амбітні проекти громад, аби кожен житель села, селища чи містечка міг відчути, що можливості для творення змін є вже сьогодні. Головне – уміти ними користуватися і вірити, що все вийде. Я вірю! Бо переконалась, що мої земляки безкомпромісні у своєму бажанні розвитку своєї Батьківщини. Наші з вами особисті знайомства, дружба у фейсбук та спілкування під час зустрічей вкотре укріпило мою віру, що у нас все вийде, бо разом ми непереборна сила майбутніх змін. Тож давайте покажемо на що ми здатні. Цей місяць будемо формувати реєстр завдань для подальшої роботи в ВР. Ще раз продемонструємо, що наші спільні цінності – розвиток успішної держави, громад і добробут людей»,- підкреслила Лариса Білозір.

Разом з тим вона відзначила для позитивних змін та результатів в громадах у подальшому потрібні надзусилля та синергетична робота громади та депутатів.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.