Відбулося! Народні депутати 9-го скликання присягли на вірність українському народу та скріпили її своїм підписом. Відтепер – це частина нового листа в сучасній історії України.

Скажу чесно, думала, що із останніх сил справлятимуся із хвилюванням. Але коли промовляла присягу,  зрозуміла, що його немає. Навпаки, прийшло остаточне розуміння, що я готова!

Я готова усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки  в інтересах співвітчизників.

Своє завдання на 5 років добре знаю – самодостатні місцеві громади! Це неаби який виклик, але це обов’язкова складова задля добробуту людей, що в свою чергу забезпечить розвиток країни.

Також вважаю нагальним питанням для України – завершення реформи адміністративно-територіального устрою. Нині Україна керується однойменним Законом, що затверджений ще у 1981 році. Потрібно, нарешті, провести декомунізацію адмінтерустрою.

Розраховую, що досвід, який я набула впродовж 5-ти років у Вінницькій обласній раді, активна громадська діяльність сприятимуть  якісному виконанню моїх обіцянок.

Дякую за підтримку та довіру людям, які мене обрали! Це велика  відповідальність!

Дай мені, Боже сил та мудрості, аби не схибити й гідно виконати дане людям слово!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.