У коментарі для “112-Україна” відповіла на запитання про свої подальші кроки у новообраній Верховній Раді.

Ще раз підтвердила, що мій шлях – розвиток округу та творення конструктивних рішень під куполом, але аж ніяк не в опозиції.

Навіть титрувальники на каналі, щось трохи наплутали і підписали мене, як кандидата від пропризеденської партії. Мабуть, це знак. Хоч я і самовисуванка, але все ж потрібні і важливі для країни ініціативи президента я підтримувати обов’язково буду. Бо політичного забарвлення у покращенні життя українців бути не повинно. У нас одна мета – змінити країну!

Попереду новий етап – робота на результат. Разом зробимо більше.

У коментарі для "112-Україна" відповіла на запитання про свої подальші кроки у новообраній Верховній Раді. Ще раз підтвердила, що мій шлях – розвиток округу та творення конструктивних рішень під куполом, але аж ніяк не в опозиції. Навіть титрувальники на каналі, щось трохи наплутали і підписали мене, як кандидата від пропризеденської партії. Мабуть, це знак. Хоч я і самовисуванка, але все ж потрібні і важливі для країни ініціативи президента я підтримувати обов'язково буду. Бо політичного забарвлення у покращенні життя українців бути не повинно. У нас одна мета – змінити країну! Попереду новий етап – робота на результат. Разом зробимо більше.

Gepostet von Лариса Білозір am Montag, 5. August 2019

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.