17 липня депутат Вінницької обласної ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір відвідала діток що оздоровлюються у Тульчинському дитячому ортопедичному санаторії.

Обласна обраниця приїхала на запрошення адміністрації та колективу закладу, які звернулись з проханням посприяти у придбанні для дітей ігрового інвентарю.

Лариса Білозір відвідала діток, що оздоровлюються у Тульчинському дитячому ортопедичному санаторії

Лариса Білозір одразу відгукнулась на звернення та привезла для дітлахів знаряддя для активних видів спорту та розвиваючі ігри. Вихованці закладу, яких тут нині налічується більше 90 з різних куточків Вінниччини, з радістю зустріли депутата, яка привезла їм пакунки з обіцяними подарунками.

Лариса Білозір відвідала діток що оздоровлюються у Тульчинському дитячому ортопедичному санаторії

Нагадаємо, «Тульчинський дитячий ортопедичний санаторій» у Вінницькій області проводить діагностику і лікування захворювань опорно-рухового апарату. Здравниця приймає на лікування дітей у віці від 3-х до 15-ти років, без супроводу батьків. Діти оздоровлюються в Тульчинському ортопедичному санаторії без відриву від шкільної програми – тут працює школа, де проводиться повноцінне навчання. Лікування дітей тут безкоштовне.

Лариса Білозір відвідала діток що оздоровлюються у Тульчинському дитячому ортопедичному санаторії.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.