17 липня відбулась 43 сесія Вапнярської селищної ради 8  скликання. На засіданні були присутні 16 депутатів  із 26 обраних. На розгляд місцевих обранців було винесено 9 проектів рішень серед яких, зокрема, про затвердження передавального акту про передачу устаткування рентгенологічного кабінету з балансу КНП «Вапнярський медичний центр» на баланс міської лікарнію

Також депутати розглянули комплексну оборонну-правоохоронну програму Вапнярської ОТГ та ряд земельних питань. Усі рішення були прийняті одноголосно.

Лариса Білозір відвідала засідання сесії Вапнярської селищної ради Томашпільського району.

Виступаючи перед місцевими колегами Лариса Білозір звернула увагу на важливості прийняття радою у Вапнярці комплексної прогарами для забезпечення дошкільнят молоком. Нагадаємо, у травні друга школа селища Вапнярка стала одним із п’яти навчальних закладів на Вінниччині, де було встановлено молокомат.  Громадська організація «Життя та розвиток громад», яку очолює Лариса Білозір, безкоштовно передала школі фінський пристрій для зберігання та роздачі молока для школярів початкових класів.

Лариса Білозір відвідала засідання сесії Вапнярської селищної ради Томашпільського району.

«Я вас прошу прийняти програму для забезпечення школярів початкових класів молоком уже з 1 вересня. Ми провели в Томашполі експеримент, він дуже успішний. У дітей, які постійно вживали молоко покращились показники вітаміну D3 та кальцію на маже 30%. Таку програму уже затвердили депутати Тульчинської ОТГ»,- повідомила Лариса Білозір.

Лариса Білозір відвідала засідання сесії Вапнярської селищної ради Томашпільського району.

Також депутат відзначила успішний досвід співпраці з громадою у рамках обласного конкурсу проектів.

«Ми беремо активну участь у реалізації двох проектів у Вапнярській ОТГ. Це ремонт даху у першій школі. Селищна рада дає на реалізацію цього проекту досить багато – 500 тис. грн., з обласного бюджету у рамках конкурсу просили 250 тис. грн., але дають – 100. Я запевняю, що буду звертатися до голови Вінницької ОДА Валерія Коровія для дофінансування цього проекту. Наша ГО «Життя та розвиток громад», у свою чергу, уже цими днями перерахує свою частину фінансування.  Інший проект – екологічний «За чисте довкілля». Тому ваша громад активна і це добре»,- підкреслила Лариса Білозір.

У свою чергу голова Вапнярської ОТГ Олександр Горенюк подякував Ларисі Білозір за активну участь у житті громади та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.