У районах Вінниччини триває ініціатива Лариси Білозір “Лікар у село”.

До прикладу, сьогодні виїзний прийом лікарів відбувається у с. Комаргород Томашпільского району. З 9 ранку фахівці офтальмологічної клініки “Оптимал” у приміщенні місцевої амбулаторії уже здійснюють прийом пацієнтів. На попередніх таких прийомах завдяки сучасному обладнанню та професійності лікарів було виявлено чимало випадків катаракти, глаукоми та астигматизму.

Переважна більшість із тих, хто приходять на прийоми, – люди похилого віку, і що найсумніше, бувають серед них такі, хто вперше в житті побував на прийомі в «окулістів»! Тож мета соціальної ініціативи Лариси Миколаївни саме у тому, щоб якомога більше сільських людей змогли отримати безкоштовну консультацію лікарів щодо своїх хвороб. Особливо це стосується людей похилого віку, які не завжди мають можливість їхати до районної лікарні та стояти там годинами у черзі. Ті пацієнти яким буде дано рекомендацію носити окуляри, – отримають їх безкоштовно.

Ініціатива “Лікар у село” на Томашпільщині уже побувала у селах Горишківка, Нетребівка. Ракова (Томашпілської ОТГ) та Антонівка і Пилипи-Бурівські.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.