Сьогодні ми з колегами по Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування запросили Леоніда Кравчука на зустріч з Комітетом, для того, аби почути роз’яснення позиції голови делегації в ТКГ, щодо озвученого ним “плану дій”, де йдеться про вибори на окупованій частині території Донбасу вже у березні. Зустріч – заклик до діалогу і конструктиву для узгодження позицій профільного Комітету та Тристоронньої контактної групи у таких важливих для держави питаннях.

Коротке резюме по інших рішеннях сьогодні:

№4096 – Комітет рекомендує прийняти законопроєкт щодо зняття вікових обмежень для роботи на державний служб, за основу та в цілому. Якщо людина фаховий та ефективний спеціаліст, її варто залучати до державної служби і після 65 років.

№4476 – Комітет рекомендує невідкладно розглянути зміни до статті 1 Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”, адже цей законопроєкт потрібен для українських дипломатів та продовження перемовин ТКГ.

Також Комітет підтримав мою пропозицію, щоб у цю середу на нашому черговому зсіданні розглянути Звіт Рахункової палати про результати аудиту ефективності використання коштів місцевих бюджетів на Вінниччині. Йдеться про період 2018-19 років, де проаналізована ефективність капітальних видатків місцевих бюджетів та надано рекомендації щодо усунення виявлених порушень.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.