Вчора відбувся мітинг Тростянчан, яким набридло жити в таких умовах, коли не можливо вийти на вулицю, бо стоїть нестерпний запах.

Тут живуть мої рідні, бабусі та дадусь, більшість часу я проводжу в Тростянці і мої діти на літо відпочивають тут.

Та за останніми висновками та перевірками вміст парів сірководню перевищує в нашому містечку допустимий рівень у 9,5 разів.
Брехня, що керівники спиртзавода щось роблять та вирішують це питання, вже триває роками. Шлях один-потрібно переходити на біогаз, а не просто без інвестицій використовувати старі потужності без оновлення або закривати завод.

Мітинг у смт Тростянець, 11.06.2019

Вже кілька років Тростянець потерпає від неприємного запаху, що утворюється в результаті діяльності Тростянецького спиртзаводу. Мені не байдуже, яким повітрям дихають мої земляки. Я займаюсь цим питанням з самого початку. Звертався до Міністерства екології, Державної екологічної інспекції, ДП "Укрспирт", Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. За висновками та перевірками вміст парів сірководню перевищує допустимий рівень у 9,5 разів.Підприємство платить мізерні податки – всього 1,1 млн грн. за перше півріччя, що не співмірно з їх прибутками, а в результаті громада недоотримує надходження в бюджет ОТГ.Вчора відбувся мітинг жителів Тростянця, яким набридло жити в таких умовах, коли не можливо вийти на вулицю. Заїзжим керівникам з Івано-Франківщини все одно, чим дихають тростянчани. Ця брехня, що вони щось роблять, вже триває роками. Тому я вважаю, що питання має вирішуватись в ультимативній формі – або вони вирішують цю проблему і переходять на біогаз, або закривають завод.

Gepostet von Микола Кучер/Mykola Kucher am Mittwoch, 12. Juni 2019

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.