Люба Україна, рідна Вінниччина!
З великою радістю хочу нагадати вам, що зовсім скоро з 4 по 9 червня тут на історичному місці, на території Палацу Потоцьких, відбудеться традиційний, міжнародний опенеір фестиваль OperaFest Tulchyn!

Як завжди, ми чекаємо на іменитих світових зірок, які своїми талантами не залишать байдужим жодного відвідувача фестивалю. Це прекрасна культурна подія, яку не варто пропустити.

І головне це подія для всієї сім`ї адже цього разу тут пройде перший в Європі дитячий опенеар фестиваль кідсоперафест! В цьому році передбачено цілих 2 дні надзвичайно цікавих дитячих вистав та незабутніх сюрпризів, серед яких: Дісней шоу інтерактивні ігри, конкурси, екскурсії, майстер класи подарунки та дитячий кемпінг.

Програму фестивалю можна переглянути на офіційному сайті ОПЕРАФЕСТ ТУЛЬЧИН! http://operafest-tulchyn.blogspot.com/?m=1

Щоб якомога більше діток могли приїхати на фестиваль з усіх куточків Вінниччини, ми продовжуємо започаткувану нами вікторину.

Вона цікава й легка!
Заходьте на офіційний сайт фестивалю, у рубриці «Вікторина від Лариси Білозір» заповнюйте форму учасника і пишіть свої відповіді.
Беріть участь та перемагайте.
Переможців у нас буде багато))
Долучайтеся до вікторини, яка триває до 22
травня!⬇️
https://larysabilozir.com/viktorina-dlya-ditej-iii-mizhnar…/

І неодмінно приїжджайте на фестиваль!
Усі разом тут будемо щасливими!
ОПЕРАФЕСТ ТУЛЬЧИН – поїхали за враженнями!

Міжнародний опенеір фестиваль ОПЕРАФЕСТ ТУЛЬЧИН!

Люба Україна, рідна Вінниччина! З великою радістю хочу нагадати вам, що зовсім скоро з 4 по 9 червня тут на історичному місці, на території Палацу Потоцьких, відбудеться традиційний, міжнародний опенеір фестиваль OperaFest Tulchyn! Як завжди, ми чекаємо на іменитих світових зірок, які своїми талантами не залишать байдужим жодного відвідувача фестивалю. Це прекрасна культурна подія, яку не варто пропустити. І головне це подія для всієї сім`ї адже цього разу тут пройде перший в Європі дитячий опенеар фестиваль кідсоперафест! В цьому році передбачено цілих 2 дні надзвичайно цікавих дитячих вистав та незабутніх сюрпризів, серед яких: Дісней шоу інтерактивні ігри, конкурси, екскурсії, майстер класи подарунки та дитячий кемпінг. Програму фестивалю можна переглянути на офіційному сайті ОПЕРАФЕСТ ТУЛЬЧИН!☝️ http://operafest-tulchyn.blogspot.com/?m=1Щоб якомога більше діток могли приїхати на фестиваль з усіх куточків Вінниччини, ми продовжуємо започаткувану нами вікторину.Вона цікава й легка!Заходьте на офіційний сайт фестивалю, у рубриці «Вікторина від Лариси Білозір» заповнюйте форму учасника і пишіть свої відповіді.Беріть участь та перемагайте. Переможців у нас буде багато))Долучайтеся до вікторини, яка триває до 22 травня!⬇️https://larysabilozir.com/viktorina-dlya-ditej-iii-mizhnarodnogo-open-air-festivalyu-operafest-tulchyn-2019/І неодмінно приїжджайте на фестиваль!Усі разом тут будемо щасливими!ОПЕРАФЕСТ ТУЛЬЧИН – поїхали за враженнями!

Gepostet von Лариса Білозір am Samstag, 18. Mai 2019

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.