Відзначення Дня незалежності України та Дня державного прапора проходить урочисто у кожній громаді та районному центрі.

Муровані Курилівці не виключення, тут напередодні було проведено урочисті заходи з нагоди вагомих державних дат. Лариса Білозір з радістю прийняла запрошення громади відвідати святкові заходи та приєднатися до відзначення найбільших свят країни. У будинку культури відбувся урочистий концерт, а на запрошення Лариси Миколаївни музичним дарунком мурованокурилівчанам став виступ ансамблю «Водограй», учасники якого виконали відомі українські та закордонні хіти у сучасному аранжуванні. А їх позитив та веселі ритми не залишили байдужим у залі, мабуть, нікого.

Також у ході заходу Лариса Білозір привітала переможницю конкурсу серед тих, хто цікавиться історією та туризмом свого району, міста, селища чи села. Розповідь Мельник Аліси Олексіївни з с.Галайківці Мурованокуриловецького району під назвою «Історя Храму в селі. Крізь призму століть» вразила Ларису Миколаївну найбільше. Чудова робота наскрізь пронизана теплими почуттями та любов’ю до рідного краю. Тож перебуваючи на запрошення громади Мурованих Курилівців на святкуванні Дня незалежності України та Дня державного прапора Лариса Білозір передала подарунок Алісі за зайняте перше місце у конкурсі – електричну піч.

Також депутат побажала громаді району подальших успіхів з нагоди великих державних свят.

“Переконана, що патріотичність у наш нелегкий час найкраще проявляється саме в умінні плідно працювати на користь громадам, регіону та держави. Нині Чудовий приклад – це рекордна кількість переможних проектів поданих громадами Мурованокуриловецького району на 15 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.  Це саме той випадок, коли важка, але продуктивна робота усіх має достойний результат” – говорить Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.