“На Вінниччині в селах відкриваємо три нові школи!” – розповідає депутат обласної ради, голова громадської організації «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір.

Навчальні заклади, на будівництво яких вже не одне десятиліття не вистачало грошей, будуть добудовані завдяки бюджетній децентралізації та проведенню конкурсу проектів Державного регіонального фонду, членом конкурсної ради якої є Лариса Білозір.

Ці навчальні заклади будувалися по 30 років, а завершені були завдяки тому, що у громади почали надходити додаткові кошти з ДФРР. Так 1 вересня відкриють свої двері новобудови: Сосонська школа у Вінницькому районі, Зведенівська Шаргородського району та безпосередньо школа с. Михайлівка Гайсинського району. Лариса Миколаївна відвідувала ці школи на протязі останніх років, адже саме три останні роки йшло їх фінансування. 

“Вчора ж побувала в Зведенівській школі, передала текстильне оформлення для актового залу. Приготування йдуть повним ходом. Вчителі та батьки власними силами прибирають, здійснюють озеленення та благоустрій школи. Хочу подякувати їм за важку працю” – коментує Лариса Миколаївна. 

Отже, вчора вже вся Зведенівська громада робила завершуючі останні штрихи приготування до відкриття школи в с. Зведенівка на 150 учнів. Гарна  та по сучасному оснащена школа буде гордістю для тих, хто в ній буде навчатись.

Щодо Михайлівської школи, то після більш ніж двадцятирічної перерви, перші вагомі зрушення відбулись у 2016 році, коли за клопотанням Миколи Кучера до уряду вдалося залучити кошти субвенції з державного бюджету і отримати кошти з ДФРР і будівельні роботи нарешті було поновлено.

Загалом за три роки з Державного фонду регіонального розвитку було виділено 12,7 млн грн: у 2016 році – 6 млн грн, 2017 – 4 млн грн, в цьому році ще – 2,7.

“Добре, що спільними зусиллями вдається реалізовувати такі масштабні проекти та добудовувати сільські школи, які кілька десятків років стояли недобудованими і діти, батьки та вчителі нарешті дочекалися цього прекрасного моменту і завтра двері цих шкіл відкриються для наших дітей” – Лариса Білозір.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.