Хочу щиро подякувати за відзнаки, якими мене сьогодні нагороджено за активну організацію та проведення OPERAFEST TULCHYN-2018, а саме Подяка Вінницької ОДА та облради і звання Мецената фестивалю!

Нагородження Лариси Білазір
Нагородження Лариси Білазір

Крім того, хочу подякувати усій великій команді фестивалю та усім причетним до цього грандіозного дійства в Тульчині!

Цей фестиваль – ще один крок до розвитку сучасної європейської України, формування нашої національної позиції та сприйняття нас у світі, як талановитої і культурно багатої нації. Крім того, це чудовий шанс відновити легендарний Палац Потоцьких та додати його до переліку туристичних перлин нашої країни.

за активну організацію та проведення OPERAFEST TULCHYN-2018
за активну організацію та проведення OPERAFEST TULCHYN-2018

Для мене особисто є дуже важливим поява дитячого компоненту на фестивалі, а саме дитячої вистави Миколи Лисенко “Коза-дереза”, аранжування Геннадія Муращенко – викладача училища культури і мистецтв ім. Леонтовича. Це спеціальна постановка для оперного фестивалю. Рішення про дитячий блок було прийнято після багаточисельних звернень глядачів.

Нагородження за активну організацію та проведення OPERAFEST TULCHYN-2018
Нагородження за активну організацію та проведення OPERAFEST TULCHYN-2018

Організовуючи перегляд дитячої вистави ми побили рекорд в 1300 осіб з кількості маленьких глядачів. Для того, щоб усім діткам було зручно дістатися, ми організували перевезення з усіх районів області. Діти були в захваті від вистави, кожен отримав подарунки та побував в “Леонтович Арт-квартал”, де маленькі талановиті тульчинці влаштували для гостей чудовий концерт.

Наші діти прийшли у світ, де життя без комп’ютера видається їм порожнім і нудним. Але якщо ми допоможемо їм подолати інерцію звичних розваг через мистецтво, то дитина повернеться до дуже простих і водночас дуже складних речей. Вона почне читати розумні й талановиті книжки, слухати класичні твори. Ми маємо виховувати наших діточок на кращих мистецьких зразках та долучати до високих культурних надбань. Ми маємо створити передумови для виховання креативного покоління Українців, які сформують єдиний культурний простір нашої Держави.
Я вірю в могутню, безмежну силу мистецтва!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.