Наслідки окупації росіянами Бучі, Бородянки, Ірпіня бачать тепер не тільки представники ЄС, а й Африканських країн, Танзанії, Уганди та ПАР.
Це важливо, бо росія активно запустила метастази своєї пропаганди на африканський континент. Нині ні Уганда, ні Танзанія не підтримують Україну на платформі ООН у боротьбі проти загарбників і повторюють один і той де наратив, що це не війні росії проти України, а протистояння країн НАТО з Росією. І такі візити та наша робота мають показати світ який залишають за собою російські військові і змінити ці середньовічні наративи.
Разом з нами Мезенцева Марія – Слуга народу – Округ 168 у делегації також наш колега із ПАРЄ, предстаник Ірладії Birgir Thorarinsson …..
Особисто я в Бучі після окупації вже не вперше, але від того легше бачити ці руїни не легше. Скільки людського горя принесли загарбники на нашу землю. Це має бачити світ. І чим більше ми доносимо правду, тим ширше коло підтримки матимемо на міжнародній арені.
Окрема тема нашої зустрічі – продовольча безпека. Адже країни Африки залишається найбільш вразливі до бокування вивозу українського зерна, що влаштувала Росія. Вирощене у нас збіжжя завжди складало левову частку продовольчої безпеки в найбідніших країнах.
Саме тому, важливо, щоб громадськість цих країн тиснула на свої уряди, аби ті змінили свою думку щодо війни та підтримали нашу країну у цій боротьбі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.