Найкращий подарунок до Дня знань – нова школа. 

Напередодні свята, відбулось офіційне відкриття Зведенівської загальноосвітньої школи Шаргородського району, однієї з трьох новозбудованих шкіл Вінниччини.

Історія довгобуду проста: у 1991 році закладено будівництво даної школи, але через складну економічну та політичну ситуацію в Україні будівництво час від часу призупинялось, це призвело до того, що об’єкт перетворився на довгобуд. Саме завдяки активній позиції громади школу почали відбудували. Нова школа розрахована на 144 учні. Наразі навчається 140 учнів. Зокрема цьогоріч вперше за нові парти сіло 17 першокласників.

Більше подробиць у сюжеті телеканалу Віта.

Відкриття нової школи у с. Зведенівка Шаргородського району

Найкращий подарунок до Дня знань – нова школа. Напередодні свята, відбулось офіційне відкриття Зведенівської загальноосвітньої школи Шаргородського району, однієї з трьох новозбудованих шкіл Вінниччини.Історія довгобуду проста: у 1991 році закладено будівництво даної школи, але через складну економічну та політичну ситуацію в Україні будівництво час від часу призупинялось, це призвело до того, що об’єкт перетворився на довгобуд. Саме завдяки активній позиції громади школу почали відбудували. Нова школа розрахована на 144 учні. Наразі навчається 140 учнів. Зокрема цьогоріч вперше за нові парти сіло 17 першокласників. Більше подробиць у сюжеті телеканалу Віта.

Gepostet von Лариса Білозір am Samstag, 1. September 2018

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.