Незрівнянні природні краєвиди цих місць мало кого можуть залишити байдужим. Громада знаходить на кордоні трьох областей Вінницької, Хмельницької та Чернівецької. До 1965 село мало назву Березова. Тут розташований Наддністрянський ботанічний заказник місцевого значення з його мальовничим ландшафтом, що прилягає до Дністровського водосховища.

На запрошення дружної громади із задоволенням відвідала святкові заходи. Незрівнянні виступи місцевих талановитих артистів та колективів, школярів, які демонстрували свої уміння в акторській майстерності. Як і прийнято, на святкування я прийшла не з пустими руками: передала іграшки для місцевого дитячого садочка.

Мабуть, місце розташування громади і зумовило тематику цьогорічного проекту, який сільська рада подала на обласний конкурс. Наддністрянці вирішили запровадити цивілізований збір і сортування побутових відходів “Посортуй сміття-збережи довкілля та життя!”. Ми його підтримали своїм співфінансуванням, я і решту 17 проектів у районі, і тим самим дали реальну можливість для його перемоги та подальшої реалізації.

Дякую усім, хто відгукнувся на нашу ініціативу по навчанню з написання грантових проектів для участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Ці проекти реалізуються у школах та садочках району, ФАПах та амбулаторіях, покращують відкриті простори містечка та сіл.

Це доводить, що тут готові працювати для розвитку громади, головне їх підтримувати у цих прагненнях. Успіху, миру та процвітання, та вашому гарному селу.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.