На теренах Вінниччини триває реалізація проеків-переможців цьогорічного обласного конкурсу розвитку тергромад.

Цими днями Лариса Білозір відвідала Вапнярську ЗОШ №1 ім. І.Д.Черняховськогою. Проект школи став переможцем обласного конкурсу розвитку тергромад завдяки підтримці та співфінансуванню Лариси Миколаївни. У Вапнярській школі у приміщенні початкових класів ще донедавна протікав дах. Депутат допомогла колективу школи якісно написати проект і таким чином залучили кошти обласного, місцевих бюджетів та партнерів, серед яких і ГО “Життя та розвиток громад”, яку Лариса Миколаївна очолює, та провели капітальний ремонт даху.

Загальний бюджет проекту 858 тис. грн.

Сьогодні у школі навчається 450 учнів, 24 – першокласники. Школярі навчаються у двох окремих приміщеннях навчального закладу, початкова школа знаходиться у будівлі колишнього садочка, а старшокласники навчаються у 150-річній будівлі школи, яка будувалась для дітей залізничників. Саме у початковій школі виникла проблема з дахом. Зараз вже все добре, нова покрівля пройшла перевірку сильними зливами.

У поточному році в Томашпільському районі Лариса Білозір допомогла з написанням, співфінансуванням і реалізацією 13 проектів, частина з яких безпосередньо стосувалася закладів освіти. Мова йде не лише про ремонти класів та шкіл, а й встановлення ігрових майданчиків, які знаходяться на території освітніх закладів. Ще в Вапнярській громаді реалізовується два екологічні проекти в рамках конкурсу, в одному з них ГО “Життя та розвиток громад” теж виступила партнером.

Нагадаємо, що 25 липня відбулось засідання Конкурсної ради 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.