У Бершаді відкрили капітально відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Останніми роками великі перетворення відбуваються і в Бершадській ОЛІЛ, і в цілому в районі. Ці позитивні зміни роблять своїми руками люди, що там працюють – і дружній медичний колектив, і головний лікар. І особливо народний депутат Микола Кучер, який намагається всіляко відродити Бершадщину й підтримує всі ідеї та проекти, які направлені на відновлення будь-то школи, дитячого садочка або лікарні.

Це символічна подія, адже вже зараз тут отримують медичну допомогу хворі. Окрім капітального ремонту приміщення, тут також було замінено ліфт, який до цього не функціонував. Тепер пацієнтів можуть оперативно транспортувати між поверхами до та з реанімації.

Дуже потрібним придбанням для Бершадської окружної лікарні стало встановлення спірального комп‘ютерного томографа виробництва компанії «Siemens» у 2018 році. Завдяки цьому апарату, кажуть лікарі, діагностування захворювань у пацієнтів може проходити більш оперативно, а за добу можуть обстежити до 12 хворих.

Поступово в лікарні йде закупівля нового обладнання. Нещодавно було придбано новий операційний стіл, який замінить собою радянський. Місцеві хірурги чекали цього давно, адже інтенсивніть оперативних втручань тут досить висока: 348 складних операцій на рік. 

У тісній співпраці з районною владою за останні 4 роки нам вдалось капітально відремонтувати інфекційне, дитяче відділення, оновити харчоблок, придбати нове обладнання та повністю замінити застарілу систему опалення. У планах медиків дооснащення медичною апаратурою відділень лікарні, продовження роботи над реформуванням вторинної ланки надання медичної допомоги, завершення комп’ютеризації робочих місць лікарів всіх структурних підрозділів.
Це важливі зміни для колективу лікарні та для всіх баршадчан, адже поступово ми перетворюємо Бершадську ОЛІЛ на сучасний медичний заклад з високим рівнем діагностики та лікування захворювань.

Бершадь на технологічній передовій

У Бершаді відкрили капітально відремонтоване відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Останніми роками великі перетворення відбуваються і в Бершадській ОЛІЛ, і в цілому в районі. Ці позитивні зміни роблять своїми руками люди, що там працюють – і дружній медичний колектив, і головний лікар. І особливо народинй депутат Микола Кучер/Mykola Kucher, який намагається всіляко відродити Бершадщину й підтримує всі ідеї та проекти, які направлені на відновлення будь-то школи, дитячого садочка або лікарні.Це символічна подія, адже вже зараз тут отримують медичну допомогу хворі. Окрім капітального ремонту приміщення, тут також було замінено ліфт, який до цього не функціонував. Тепер пацієнтів можуть оперативно транспортувати між поверхами до та з реанімації.Дуже потрібним придбанням для Бершадської окружної лікарні стало встановлення спірального комп‘ютерного томографа виробництва компанії «Siemens» у 2018 році. Завдяки цьому апарату, кажуть лікарі, діагностування захворювань у пацієнтів може проходити більш оперативно, а за добу можуть обстежити до 12 хворих.Поступово в лікарні йде закупівля нового обладнання. Нещодавно було придбано новий операційний стіл, який замінить собою радянський. Місцеві хірурги чекали цього давно, адже інтенсивніть оперативних втручань тут досить висока: 348 складних операцій на рік. У тісній співпраці з районною владою за останні 4 роки нам вдалось капітально відремонтувати інфекційне, дитяче відділення, оновити харчоблок, придбати нове обладнання та повністю замінити застарілу систему опалення. У планах медиків дооснащення медичною апаратурою відділень лікарні, продовження роботи над реформуванням вторинної ланки надання медичної допомоги, завершення комп’ютеризації робочих місць лікарів всіх структурних підрозділів.Це важливі зміни для колективу лікарні та для всіх баршадчан, адже поступово ми перетворюємо Бершадську ОЛІЛ на сучасний медичний заклад з високим рівнем діагностики та лікування захворювань.

Gepostet von Лариса Білозір am Mittwoch, 13. Februar 2019

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.