Сучасні бібліотеки в нашому розумінні — це приміщення, де зберігаються книги. Насправді ж це чарівне місце — з особливим настроєм, енергетикою, затишком.

Серед відвідувачів Шаргородської районної бібліотеки налічується більше 2 тисяч читачів. Сучасний ремонт, просторі та затишні приміщення та розташування книгосховища чудові для того, щоб це місце було ще одним культурним осередком містечка. Єдина проблема – опалення.

Бібліотека розташовується у будинку культури, який, у цілях економії, опалюється не на повну потужність, через це у читальних залах бібліотеки також прохолодно. Тож після звернення колективу до Лариси Білозір, депутат подарувала їм обігрівач, щоб підтримувати комфортну температуру повітря у зимовий час, адже бібліотекарі перебувають тут увесь день.

Нині перед бібліотекарями стоїть завдання пошуку нових форм залучення аудиторії. З розповсюдженням доступу до Інтернет бібліотеки, особливо у великих містах, перестають бути популярним місцем зустрічі. Тож переосмислення цільового направлення та залучення нової аудиторії дозволить розвивати ці заклади та їх функціональну наповнюваність, не забуваючи, звичайно і про їх безпосередню функцію – місця для навчання та пізнання нового. Адже ніщо не може замінити спілкування з книгою.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.