Як і багато-хто з вас, я в очікуванні головної мистецької події Вінниччини. Незабутні враження, емоції та високе мистецтво під відкритим небом, що дарує “Operafest Tulchyn”, нікого не залишають байдужим, навіть юних гостей фестивалю.

Минулорічний успіх дитячого компонента “OPERAFEST TULCHYN”, який ми вперше провели, спонукав нас до розширення цієї програми та виділення її в окремий блок – “KIDS OPERAFEST”, що проводитиметься 4 та 5 червня. У 2018 році ми забезпечили приїзд на фестиваль більше ніж 1300 діток з усієї Вінниччини.

Цьогоріч, впевнена, “KIDS OPERAFEST” перетвориться на наймасштабінший оперний фестиваль для дітей під відкритим небом. На малечу очікують неймовірні вистави та різноманітні локації. Цьогорічна особливість – фестивальне містечко та дитячий кемпінг. Наша команда створила чудові передумови, щоб виховувати наших діточок на кращих мистецьких зразках та долучати їх до високих культурних надбань. Крім того, це чудовий шанс для малечі відвідати легендарний Палац Потоцьких – одну з окрас Вінниччини.

Залучення молоді та підростаючого покоління до високого мистецтва – це ще один крок до розвитку сучасної європейської України.

З офіційної сторінки Лариси Білозір у Facebook

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.