“Переконана, що за об’єднаними територіальними громадами наше майбутнє та сьогодення! Адже вони самостійно приймають рішення, креативні, ініціативні та згуртовані і своїм прикладом доказують, що фундаментальній реформі децентралізації і сильним громадам бути.

Громади, які об’єдналися, розуміють що робити з власними ресурсами і не жаліються, а розвиваються. Так, є проблеми. Одна з основних – брак робочих місць, але варто дивитись на перспективу. Громади, що об’єднались одними з перших, вже відчули позитив від наданих їм можливостей. Вони пишуть проекти, залучають інвесторів, розвивають власну інфрастуктуру.
В кого є бачення розвитку – втілюють свої ідеї, бо мають ресурс та повноваження” – Лариса Білозір.

Переконанаю, що за Об’єднаними територіальними громадами наше майбутнє та сьогодення!

Переконана, що за об’єднаними територіальними громадами наше майбутнє та сьогодення!Адже вони самостійно приймають рішення, креативні, ініціативні та згуртовані і своїм прикладом доказують, що фундаментальній реформі децентралізації і сильним громадам бути.Громади, які об'єдналися, розуміють що робити з власними ресурсами і не жаліються, а розвиваються. Так, є проблеми. Одна з основних – брак робочих місць, але варто дивитись на перспективу. Громади, що об’єднались одними з перших, вже відчули позитив від наданих їм можливостей. Вони пишуть проекти, залучають інвесторів, розвивають власну інфрастуктуру. В кого є бачення розвитку – втілюють свої ідеї, бо мають ресурс та повноваження.

Gepostet von Лариса Білозір am Montag, 10. September 2018

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.